Hakkımızda

EMİRGAN Marketleri bünyesinde barındırdığı, ürettiği ve halka arz ettiği tüm ürünlerde öncelik hijyen, kalite ve güveni benimseyerek tüm bu unsurları ön planda tutmaktadır. Bu bağlamda tüm imkanlarını seferber edip, yeniliklere daima açıktır. Müşterilerine hijyenik, sağlıklı ve kaliteli gıda ürünlerinden faydalandırma amacı ile kurulan EMİRGAN Marketleri ilk marketini 1982 yılında eski Mardin’de faaliyete geçirmiştir. Her daim müşterilerine hijyenik, kaliteli ve güvenilir ürün anlayışı ile hizmet veren EMİRGAN Marketleri süpermarket konsepti ile büyük ilk şubesini 2003 yılında Ravza caddesinde açmıştır.

Artan güven ve talep doğrultusunda 2015 yılında ikinci büyük ve tam donanımlı süpermarketini Mardin AVM içerisinde faalieyete geçiren EMİRGAN Marketleri , geniş ürün yelpazesi, kaliteli, hijyenik ve güvenilir hizmeti bir arada tutan yeni mağaza konsepti ile geniş kitlelere ulaşma ve hedeflerinde büyüme faaliyetlerine devam etmektedir.

EMİRGAN Marketleri Mardin'de uzun yıllardan beri gıda perakende sektöründe faaliyet göstermektedir. EMİRGAN Marketleri müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak sağlıklı, güvenilir ve kaliteli ürünleri en cazip fiyatlra tüketiciye sunma hedefindedir. EMİRGAN Marketleri şubelerinde güler yüzlü ve uzman personeli ile müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir. EMİRGAN Marketleri mağazalarında ki gıda, şarküteri, manav, temizlik gibi çeşitli reyonlarda ihtiyacınıza uygun market alış verişinizi rahat yapabilirsiniz. EMİRGAN Alışveriş Merkezi belirli günlerde halk günleri yaparak hesaplı alış veriş yapma imkanı sunmaktadır. EMİRGAN Marketleri katalog, broşür, insert ve kampanyalar yayınlayarak indirimlerden tüketicileri haberdar etmektedir. EMİRGAN Market indirimleri takip ederek fırsatları yakalayın.
 
Yükleniyor...